Polecamy

Świadectwa energetyczne Kraków

Tłumcz przysięgły Kraków

Świadectwo energetyczne

Certyfikat energetyczny

wzor_maly.png

Partnerzy

Air Project Group

airproject_mini.jpg

certyfikat energetyczny

eLabs

certyfikaty energetyczne kraków

zamów świadectwo energetyczne
Świadectwa energetyczne, audyt energetyczny - Kompendium wiedzy
Obowiązkowe ubezpieczenie OC dla osób sporządzających świadectwa energetyczne
ubezpieczenie.jpgZgodnie z nowelizacją Prawa Budowlanego od dnia 31.12.2009 wprowadzone zostało obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej dla osób sporządzających świadectwa energetyczne budynku, lokalu mieszkalnego lub części budynku stanowiącej samodzielną całość techniczno użytkową.


 
II Ogólnopolski Kongres Zarządców i Administratorów nieruchomości

Świadectwo energetyczne24 listopada w Warszawie odbył się II Ogólnopolski Kongres Zarządców i Administratorów nieruchomości. Nowe wymagania energooszczędności – remonty i modernizacje – dokumentacja i kontrole, zorganizowany przez Wydawnictwo FORUM. Kongres został objęty honorowym patronatem Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego. Gościem honorowym Kongresu był Sekretarz Stanu w Ministerstwie Infrastruktury – Piotr Styczeń.

 
Informacja dla absolwentów studiów podyplomowych ubiegających się o uprawniani do wystawiania certyfikatów energetycznych
Źródło: Ministerstwo Infrastruktury

StudiaZgodnie z przepisami art. 5 ust. 9 i 11 ustawy z dnia 7 lipca 1994 Prawo budowlane (Dz. U. z 2006 r. nr 156, poz. 1118 z późn. zm.) oraz § 18 rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 21 stycznia 2008 r. w sprawie przeprowadzania szkolenia oraz egzaminu dla osób ubiegających się o uprawnienie do sporządzania świadectwa charakterystyki energetycznej budynku, lokalu mieszkalnego oraz części budynku stanowiącej samodzielną całość techniczno-użytkową (Dz. U. Nr 17, poz. 104) informuje się co następuje.

 
Lista osób ubiegających się o uprawnienia do wystawiania certyfikatów energetycznych dopuszczonych do części pisemnej egzaminu w dniu 23 marca 2009 r.
Źródło: Ministerstwo Infrastruktury

ListaNa podstawie § 9 rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 21 stycznia 2008 r. w sprawie przeprowadzania szkolenia oraz egzaminu dla osób ubiegających się o uprawnienie do sporządzania świadectwa charakterystyki energetycznej budynku, lokalu mieszkalnego oraz części budynku stanowiącej samodzielną całość techniczno-użytkową ogłasza się listę osób ubiegających się uprawnienia do wystawiania certyfikatów energetycznych dopuszczonych do części pisemnej egzaminu w dniu 23 marca 2009 r.

 
Odpowiedzi na przykładowe pytania egzaminacyjne

Świadectwo energetycznePropozycje odpowiedzi na przykładowe pytania egzaminacyjne części testowej dla osób ubiegających się o uprawnienia do sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL